Огляд світильника Nowodvorski 4687 Don

23 ноября 2016

Уличное бра Nowodvorski 4687 Don

Сьогодні пропонуємо вашій увазі огляд світильника Nowodvorski 4687 Don. Отже, світильник запакований у картонну коробку. На коробці ми бачимо назву та модель світильника. Збоку на коробці можемо ознайомитися з технічними характеристиками, також тут зазначено адресу виробника та клас енергозахисту.

В середині коробки у нас власне світильник Nowodvorski 4687 Don, інструкція та комплект кріплення (варто зазначити, що бра упаковано у ПБ плівку дуже добре, тож за доставку кур’єрськими службами хвилюватися не слід). До цієї моделі лампочка не входить.

Зовнішній огляд. Nowodvorski 4687 Don виглядає презентабельно та дорого. Світильник зроблений з алюмінію, плафон – скляний. Для швидкого монтажу передбачена клемна колодка. На задній кришці зазначена технічна інформація. На нашу думку, виробнику було б доцільно замінити шурупи на більш декоративні.

Для монтажу світильник розбирається доволі просто, потрібно просто відкрутити два шурупи. Як бачимо, Nowodvorski 4687 Don складається з трьох частин: металева рамка, плафон, задня кришка. На задній кришці розміщений керамічний патрон Е27, кабель заземлення, а також передбачені отвори для кріплення світильника до стіни.

На сам кінець нашого огляду пропонуємо фотографію увімкнутого світильника. Погодьтесь, що виглядає доволі гарно.

Нагадуємо – монтаж світильників варто доручити професіоналам!