Мінімалізм в інтер'єрі сучасної квартири

December 2, 2016

Планування даної квартири є доволі традиційним, це не відкритий простір, характерний для лофту, а окремі кімнати. Інтер’єр усіх приміщень виконаний в одному стилі під назвою мінімалізм, що свідчить про глибоку індивідуальність та вишуканий смак у власника апартаментів.

Для мінімалізму характерними є пастельні тони та густі кольори теплої палітри відтінків, які гармоніюють із білим. Цієї вимоги дотримано у кожній із кімнат, особливо чітко це видно у вітальні, кухні і ванній.

У спальні господарів та у дитячій кімнаті виділено більш яскравіші відтінки на стінах, проте чітка геометрія мінімалізму проглядається і тут, в кожному куточку.

Вітальня у квартирі ділить одне приміщення із кухнею, дуже плавно зливаючись з нею в одне ціле. Розділити зону відпочинку і робочу зону допомагають підвісні люстри, які підсвічують кожну із них. В якості головного освітлення обрали точкові світильники, розміщені по всьому периметру стелі, а також додаткові точкові світильники вбудовані у кухонні меблі над основною робочою зоною.

Кухня і вітальня межують з дитячою кімнатою та спальнею господарів.

В дитячій головне безпека, особливо, якщо це стосується освітлення. Саме тому всі шафи та полички тут переважно закриті, у вигляді ящиків, подекуди вбудованих в інші меблі для економії простору. Освітлення також найпростіше – точкові світильники, які виконують роль основних освітлювальних приладів.

Спальня – місце, де завжди хочеться спокою, затишку і трохи романтики. Однієї люстри тут недостатньо, тому додаткове освітлення у вигляді бра і торшеру є дуже доречним. Торшер розміщений у доволі зручному місці, біля м’якого крісла, а бра, звісно ж, біля ліжка, над тумбочками. Таким чином, можна спокійно вимкнути головне освітлення, у даному випадку воно представлене у вигляді точкових світильників, і створити тим самим ненав’язливу атмосферу спокою і комфорту.

У ванній кімнаті також дуже чітке та раціональне використання простору. Тут немає яскравого світла, в якості освітлювальних приладів теж точкові світильники на стелі та підсвітка для великого дзеркала.