Дизайн Гастро-кав’ярні «Кавун»

October 31, 2016

Перша у Дрогобичі гастро-кав’ярня «Кавун» - смачно, затишно і дуже красиво!

Напевне, не знайдеться у Дрогобичі більш атмосферного місця, ніж гастро-кав’ярня «Кавун». Назву для закладу вибрали неспроста, а дуже тематично, адже відомо, що першим любителем кави (або ж «кавуном») був Юрій Кульчицький, виходець із Самбірщини. Екстер’єр та інтер’єр повністю відповідають даному задуму.

Зайшовши всередину, ви одразу відчуваєте тепло та звабливі аромати кави і смачних страв. Інтер’єр обох приміщень виконаний у модерновому стилі лофт, основною концепцією якого є поєднання різних архітектурних рішень. У «Кавуні» вміло скомпонували цегляні стіни, дерево, сучасні технології та прилади, метал і дзеркала.

Краса приміщення, як відомо, проглядається у деталях: меблі тут доволі прості, приємного відтінку, переважають теплі тони, є великі панорамні вікна, стелажі із книгами. Все те, що в інших стилях інтер’єру могло б вважатися недоліком, у стилі лофт стало неповторною родзинкою. У «Кавуні» є два приміщення, вони відкриті і чітко поділені на зони, завдяки не лише меблям, а й освітленню. Воно відіграє дуже важливу роль – його багато і у нього різні функції. Саме наявність великої кількості різного типу освітлювальних приладів створила таку чуттєву атмосферу всередині закладу.

Правильне освітлення – ключ до правильної візуальної подачі будь – якого приміщення. Світильники у стилі лофт, присутні у гостро-кав’ярні, відрізняються виразністю, неординарністю та індустріальним духом, вони стали головною прикрасою інтер’єру. Зокрема, оригінально виглядають підвісні світильники із прозорими плафонами, доповнені великою лампочкою, які ще більше підкреслюють індустріалізм стилю лофт. Такі світильники є функціональними, зручними і гарно представляють окремі зони закладу.

Підвісні світильники представлені у вигляді дуже актуальних у наші дні вантажних ретро – ламп, які ще називають «лампами Едісона», детальніше про них ви можете почитати на нашому сайті. Не обійтися такому закладу, як «Кавун» без хорошого освітлення не лише зон відпочинку, а й робочих: барну стійку підсвічують декількома підвісними світильниками.

Варто звернути увагу також на дуже цікаві настільні світильники, котрі розміщені у кутках другого приміщення. Вони виконані під старину, із металевими деталями, прозорою колбою та великою лампою, все у дуже характерному для лофту дусі 50 – х років.

У другому залі гастро – кав’ярні є дві зони відпочинку, розділені дерев’яними стелажами із книгами. Над кожним із столів висять підвісні декоративні світильники з великими лампами всередині металевих плафонів.

В залах багато квітів та простору і абсолютно нічого лишнього. На стінах чудові ретро – фотографії, а на деяких вікнах оригінальні візерунки. Кожна деталь притягує до себе погляд і водночас є простою та гармоніює із загальним інтер’єром.