mir-lamp.com.ua December 2, 2016

Планування даної квартири є доволі традиційним, це не відкритий простір, характерний для лофту, а окремі кімнати. Інтер’єр усіх приміщень виконаний в одному стилі під назвою мінімалізм, що свідчить про глибоку індивідуальність та вишуканий смак у власника апартаментів.

Continue reading →

Мир Ламп November 18, 2016

Для того, чтобы создать светлую атмосферу в доме, вам достаточно оформить его или отдельные комнаты в японском стиле. Интерьер в гостиной элегантный и гармоничный. Особенности ему придает близость к природе, а также использование натуральных материалов и спокойная гамма цветов.

Continue reading →

Мир ламп November 8, 2016

Вітальня оформлена у стилі техно підходить для чітких, лаконічних та прогресивних ділових людей. Тут продумана кожна лінія, форма і деталь, саме тому даний стиль називають гармонійним хаосом. Cтрогість і лаконічність проглядається у кожній деталі кімнати. Тут переважають білі, срібні та сірі тони, які гармонійно поєднуються з усіма іншими відтінками. Родзинкою приміщення є наявність цікавого мистецького підходу.

Continue reading →

Мир Ламп October 31, 2016

Перша у Дрогобичі гастро-кав’ярня «Кавун» - смачно, затишно і дуже красиво!

Напевне, не знайдеться у Дрогобичі більш атмосферного місця, ніж гастро-кав’ярня «Кавун». Назву для закладу вибрали неспроста, а дуже тематично, адже відомо, що першим любителем кави (або ж «кавуном») був Юрій Кульчицький, виходець із Самбірщини. Екстер’єр та інтер’єр повністю відповідають даному задуму.

Зайшовши всередину, ви одразу відчуваєте тепло та звабливі аромати кави і смачних страв. Інтер’єр обох приміщень виконаний у модерновому стилі лофт, основною концепцією якого є поєднання різних архітектурних рішень. У «Кавуні» вміло скомпонували цегляні стіни, дерево, сучасні технології та прилади, метал і дзеркала.

Continue reading →

mir-lamp.com.ua October 26, 2016

   Каждая эпоха – прекрасна, а дизайн спальни в стиле ренессанса по – особенному роскошный и уникальный. Сдержанная гамма цветов, включающая в себя только природные оттенки, красивая резьба на мебели и элегантное освещение, понравятся даже самому избалованному ценителю европейской культуры.

Continue reading →

Мир ламп October 21, 2016

Спальня в современном стиле – это всегда лучшее решение для вашего дома. Это очень оригинально, смело, а главное – функционально. Стены комнаты покрашены в спокойные цвета, дополнением к этому служит абстрактное панно. Освещение комнаты играет в ней основную роль, хотя люстра и бра настолько подходят к дизайну комнаты, что стали практически незаметными. Они придают помещению свежести и подчеркивают строгий дизайн спальни.

Continue reading →