Люстра павук

November 3, 2016

Люстра Nowodvorski 6788 Spider Black Люстра – павук, можливо, має дещо специфічну назву, яка не сподобається деяким арахнофобам, проте її краса і практичність не залишить байдужим абсолютно нікого. Це чудове та сучасне дизайнерське рішення для вашої оселі або ж для оформлення інших приміщень.

Дана люстра завжди приковуватиме до себе захоплені погляди, адже вона направду вражає своїм абстрактним стилем. Зазвичай, такі люстри люблять використовувати у приміщеннях стилю «лофт», який прийшов до нас з Америки і став відображенням творчої еліти та успішної молоді. Люстра – павук може охопити світлом усі куточки великої «лофт» кімнати. Вона виготовлена із міцних та сучасних матеріалів, тож ви можете не турбуватися про свою безпеку. Лампи тут також особливі, їх ще називають лампами «Едісона», людини, котра є творцем першої у світі лампи розжарювання.

Загальна форма люстри чимось нагадує павука, саме звідси і пішла її назва. На ній, наче лапами цієї комахи, зв’язані між собою полімерним шнуром оригінальні лампочки. Їх розвішують симетрично одна від одної, закріплюючи на стелі за допомогою спеціального кріплення.

Окрім стилю «лофт», люстри – павуки включають до інтер’єру, оформленому в стилі “Fusion”, який теж прийшов до нас із Америки, а точніше із самого Нью – Йорка. Проте, ви можете створити провокативне рішення за допомогою даної люстри, включивши її в дизайн, наприклад, строгий або класичний. Якщо ви грамотно зумієте розставити акценти, то вийде ціаво та неординарно, а люстра – павук, не вибиватиметься надто різко із загальної атмосфери кімнати.